Naczyniowe chirurdzy Henry’ego Forda robią znacznie więcej niż tylko operację.

Nasze obrazowanie 3D, wyrafinowane nagrywanie rytmu serca i specjalnie zaprojektowane laboratoria elektrofizjologiczne pomagają nam wskazać diagnozę arytmii.

 • Zakres zabiegów: znajdziesz najnowsze i najskuteczniejsze zabiegi arytmii. Uważnie wyjaśniamy Twoje opcje, abyś mógł podjąć świadomą decyzję – właściwe leczenie jest często tym, które pasuje do twoich wartości.
 • Innowacja: mamy osiągnięcia szybkiego przyjmowania obiecujących podejść, w tym zaangażowanie w urządzenia do urządzeń Zapobiegaj uderzeniom migotania przedsionków. Dzięki ciągłym badaniom i badaniom klinicznym jesteśmy liderami w opracowywaniu i testowaniu nowych metod leczenia.
 • Wygoda: możesz zobaczyć nas na migotanie przedsionków w ciągu kilku dni od osiągnięcia czasu, ponieważ postawiliśmy określone czasy na czas, aby zająć określone czasy na czas Ta wspólna arytmia. Jeśli potrzebujesz rozrusznika serca lub defibrylatora, często możemy to sprawdzić zdalnie, więc nie musisz wychodzić z domu. Współpracujemy również z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, aby zapewnić opiekę serca w pobliżu domu.
 • Lokalizacje elektrofizjologii

  Łatwo jest zbliżyć się do domu w jednej z naszych pięciu lokalizacji na południowym wschodzie i South Central Michigan. Znajdź lokalizację.

  Poproś o wizytę kardiologiczną lub użyj jednej z poniższych liczb:

  • Pacjenci z Detroit lub południowo-wschodnim Michigan: (844) 725-6424
  • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517 ) 787-1234

  Zaplanuj wizytę wideo

  Wizyta wideo u lekarza można zaplanować za pośrednictwem MyChart. Oferuje to taką samą wiedzę o wysokiej jakości opiece zdrowotnej od lekarza, z dodatkową wygodą braku podróży do gabinetu lekarskiego.

  hondrox sklad leku

  Dowiedz się więcej o wizytach wideo

  Zna ryzyko swojego serca w ciągu zaledwie 5 minut

  Weź dziś nasz get Heart Smart quiz, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie obszary zdrowia serca wymagają uwagi.

  Weź nasz quiz serca

  Dermatologia i pielęgnacja skóry

  Przeglądaj opcje kompleksowej pielęgnacji skóry w Henry Ford Health System.

  Departament Dermatologii jest liderem w zakresie zaawansowanej opieki dermatologicznej od ponad 80 lat. I nadal prowadzimy dziś, zarówno w Michigan, jak i w całym kraju. Zapewnimy pełną opiekę, której potrzebujesz od specjalistów, którym możesz zaufać.

  • Znajdź lekarzy znaleźli lekarzy
  • Znajdź lokalizacje Znajdź lokalizacje

  harmonogram a Wizyta wideo

  Niezależnie od problemu zdrowotnego, umówienie się na wizytę wideo u lekarza lub specjalistę, oznacza, że ​​nie musisz wychodzić z domu, aby otrzymać potrzebną opiekę. Aby umówić się na spotkanie, zadzwoń pod numer (800) 436-7936.

  Dowiedz się więcej o zaplanowanych wizytach wideo

  Co oferuje Henry Ford Dermatology dla opieki dermatologicznej?

  Zespół Henry Ford Dermatology obejmuje lekarzy pielęgnacyjnych przeszkolonych w zakresie dermatologii kosmetycznej, medycznej, chirurgicznej i pediatrycznej. Nasi lekarze mają doświadczenie w szerokim zakresie warunków i zabiegów dermatologicznych. Obejmuje to:

  • Wspólne warunki skóry
  • Rzadkie warunki skóry
  • Najnowsze opcje leczenia

  Twoja opieka A komfort to nasze najważniejsze priorytety. Zapewniamy:

  • Trwająca opieka kliniczna dla pacjentów z przewlekłymi chorobami skóry
  • Prywatna opieka nad pacjentami poddawanymi procedurom kosmetycznym dermatologii
  • Szybkie wizyty u pacjentów z pilnymi Warunki skóry
  • Specjalna opieka szpitalna w środowisku ambulatoryjnym dla pacjentów z najpoważniejszymi stanami skóry, w tym raka skóry

  Dermatology Expertise

  Henry Ford Dermatology jest jednym z największych tego rodzaju centrów dermatologii na świecie. Mamy lekarzy certyfikowanych przez zarząd w każdym obszarze dermatologii. Nasi eksperci dermatopatologiczni na miejscu zapewniają najszybszą i najdokładniejszą możliwą diagnozę dla twojego stanu skóry.

  Dbamy o więcej pacjentów niż większość centrów w Michigan i Stanach Zjednoczonych, z ponad 80 000 wizyt klinicznych rocznie. Mamy również jeden z najszerszych zakresów specjalnych klinik dermatologii.

  Jakie opcje edukacji i wsparcia są dostępne w Henry Ford?

  Zapewniamy szereg opcji wsparcia dla pacjentów z chorobą skóry. Oprócz wsparcia naszych dermatopatologów oferujemy również wsparcie dla pacjentów z bielactwem, w tym odpowiedzi na wspólne pytania dotyczące bielactwa. Bez względu na to, jakiego stanu skóry, tkanki, włosów lub paznokci, nasi eksperci z Henry’ego Forda Dermatologii są gotowi do pomocy.

  Chirurgia naczyniowa

  Prawie 70 lat temu, prawie 70 lat temu, Lekarze z Henry Ford Health System pomogli rozwinąć specjalność medyczną chirurgii naczyniowej. Eksperci w sercu i amp; Instytut naczyniowy kontynuuj tę tradycję, dostarczając innowacyjne zabiegi, które chronią twoje zdrowie i poprawiają jakość życia.

  • Znajdź specjalistę naczyniową
  • Zabiegi naczyniowe
   • Choroba naczyniowa
   • Opieka żył

   Poproś o wizytę na chirurgii naczyniowej lub użyj jednej z poniższych liczb:

   • Pacjenci z Detroit lub południowo -wschodniej Michigan : (844) 725-6424
   • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-1305

   Co to jest operacja naczyniowa?

   Chirurdzy naczyniowej oferują szeroki zakres leczenia chorób wpływających na naczynia krwionośne. Dbają o wszystkie żyły i tętnice, inne niż te, które siedzą w mózgu lub dostarczają serce krwią.

   Chirurdzy naczyniowej Henry’ego Forda robią znacznie więcej niż tylko operację. Zapewniamy kompleksową opiekę, zaczynając od po raz pierwszy przychodząc do nas z objawami. Nasza opieka obejmuje:

   • Diagnoza chorób naczyniowych i powiązanych stanów, w tym testowanie
   • Leki w celu radzenia sobie z objawami i leczeniem problemów przyczyniających się do choroby naczyniowej
   • Minimalnie Procedury inwazyjne
   • Operacja otwarta
   • Bieżące monitorowanie twojego zdrowia
   • Znajdź lekarzy znalezienie lekarzy
   • Znajdź lokalizacje Znajdź lokalizacje

   Zaplanuj wizytę wideo

   Wizyta wideo u lekarza można zaplanować za pośrednictwem MyChart. Oferuje to taką samą wiedzę o wysokiej jakości opiece zdrowotnej od lekarza, z dodatkową wygodą braku konieczności podróżowania do gabinetu lekarskiego.

   Dowiedz się więcej o wizytach wideo

   Wprowadzenie hybrydy naczyniowej lub

   Nowy hybryda lub w szpitalu Henry Ford, który obejmuje technologię, która poprawia jakość obrazu, jednocześnie zmniejszając ekspozycję na promieniowanie. Pozwalając naszym chirurgom naczyniowym szybko, łatwo i po prostu leczyć bardzo złożone przypadki naczyń krwionośnych wszędzie w ciele, z wyjątkiem serca i mózgu.

   Play

   Naczyniowa operacja: Dlaczego warto wybrać Henry’ego Forda?

   W Henry Ford nasi chirurdzy naczyniowej pomagają w opracowywaniu nowych sposobów diagnozowania i leczenia chorób naczyniowych, zapewniając dostęp do najnowszych innowacji. Koncentrujemy się na twoich indywidualnych potrzebach, biorąc pod uwagę wszystkie opcje, w tym kreatywne rozwiązania. Znajdujemy skuteczne leczenie, które trwa tak długo, jak to możliwe.

   Kiedy przychodzisz do nas na opiekę, znajdziesz:

   • Dziedzictwo pierwszych: Nasi chirurdzy naczyniowej są pionierami innowacyjnych zabiegów i właściwym czasem na ich użycie. Byliśmy pierwszymi w Michigan, którzy przeprowadziliśmy minimalnie inwazyjną naprawę aorty i nadal rozszerzamy jej użycie. Badania naszego zespołu dotyczą najlepszych sposobów rozpoczęcia leczenia – czy to w przypadku leków lub procedur – w celu uzyskania najlepszych możliwych wyników.
   • Najważniejsza opieka nad wszystkimi formami chorób naczyniowych: Nasi chirurdzy naczyniowe leczą pełny zakres chorób wpływających naczynia krwionośne, w tym nietypowe warunki. Jesteśmy jednym z niewielu centrów w Michigan, oferując zarówno minimalnie inwazyjne procedury, jak i otwarte operacje dla najbardziej złożonych warunków. Jeśli opracujesz komplikacje z leczenia, które otrzymałeś gdzie indziej – lub jeśli powiedziano Ci, że leczenie nie jest opcją – możemy pomóc.
   • Zaawansowane testy: chirurgowie naczyniowe Henry Ford założyli nasze laboratoria testów naczyniowych w 1977 roku i nadal prowadzić ich dzisiaj. Nasi certyfikowani technolodzy naczyniowej specjalizują się w złożonym obrazowaniu do diagnozy i długoterminowym monitorowaniu twojego zdrowia. Dowiedz się więcej o testach naczyniowych w naszych akredytowanych krajowych laboratoriach naczyniowych.
   • Znane w kraju centrum żył: Henry Ford jest domem jedynego kompleksowego programu w południowo -wschodniej i południowo -środkowej Michigan poświęconej chorobie żył. Nasi chirurdzy naczyniowi pomagają zapewnić zaawansowaną opiekę nad szerokim zakresem warunków, w tym tych, które są rzadkie lub złożone. Dowiedz się więcej o Centrum żył.

   Partnerstwo z innymi specjalnościami

   Jako chirurgowie naczyniowej, zapewniamy opiekę nad naczyniami krwionośnymi w całym ciele, z wyjątkiem tych, którzy siedzą w mózgu lub zaopatruj serce. Nasi chirurdzy często zajmują się diagnozą, leczeniem i ciągłą opieką samodzielnie, ale czasami pracują z innymi lekarzami w specjalnych przypadkach.

   Nasze partnerstwa obejmują:

   • Program aorty: nasza multidyscyplinarna aorta Program jest jednym z dwóch w południowo -wschodniej i południowo -środkowej Michigan poświęconej leczeniu chorób aorty. Program łączy chirurgów naczyniowych, specjalistów od medycyny naczyniowej, kardiologów i chirurgów sercowych w celu zarządzania wszystkimi rodzajami stanów aorty.
   • Konferencje szyjne: nasi eksperci z chorób tętnicy szyjnej spotykają Leczyć choroby naczyniowe, które wpływają na mózg. Zespół obejmuje chirurgów naczyniowych, neurochirurgów, radiologów interwencyjnych, neurologów naczyniowych i specjalistów ds. Udaru.
   • Procedury hybrydowe: nasi chirurgowie naczyniowi i sercowej współpracują w celu leczenia choroby w aorcie górnej (klatki piersiowej), która ma złożoną anatomię. Partnerstwo w tych procedurach zapewnia, że ​​otrzymasz najlepszą możliwą opiekę nad chorobami w tym skomplikowanym obszarze.

   Szkolenie stypendialne dla chorób naczyniowych

   W Henry Ford założyliśmy światowy Pierwsza stypendium chirurgii naczyniowej w latach 60. XX wieku. Nasi chirurdzy naczyniowi trenują następne pokolenie specjalistów od ponad 50 lat. Nasi towarzysze aktywnie uczestniczą w twojej opiece pod bliskim nadzorem bardziej doświadczonych chirurgów.

   Skontaktuj się z nami

   .callout.sidebar-Nav {display: Brak; }

   Jak możemy Ci pomóc?

   Przeglądaj poniższą listę, aby znaleźć lokalizację lub usługę, którą musisz dotrzeć.

   W przypadku ogólnych zapytań zadzwoń:

   • Pacjenci z Detroit lub południowo-wschodnim Michigan: (800) 436-7936
   • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800

   Aby skontaktować się ze szpitalem, zadzwoń:

   • Henry Ford Hospital Telefon: (313) 916-2600
   • Henry Ford Allegiance Health Phone: (517) 205-4800
   • Henry Ford Macomb Hospital Telefon: (586) 263-2300
   • Henry Ford West Bloomfield Hospital Telefon: (248) 325-1000
   • Henry Ford Wyandotte Hospital Telefon: ( 734) 246-6000

   Aby znaleźć numery telefonów dla centrum medycznego lub innej lokalizacji, skorzystaj z naszego wyszukiwania lokalizacji.

   Inne sposoby dotarcia do nas

   Wybierz temat poniżej, aby uzyskać najlepszy sposób, aby się z nami skontaktować. Możesz także przesłać formularz kontaktowy w przypadku pytań i komentarzy dowolnego rodzaju.

   wizyty

   • Istniejące pacjenci z Henry Forda powinni poprosić o spotkanie za pośrednictwem MyChart.
   • Obsługa klienta – Przekaż opinię

    W przypadku wszystkich pytań i komentarzy możesz przesłać formularz kontaktowy, aby skontaktować się z nami.

    RESIMONIALS PACJI

    Codziennie dzieje się niesamowite chwile w całym Henry Ford Health System – Prześlij świadectwo pacjenta.

    Wnioski o dokumentację medyczną

    Jeśli chcesz kopię swojej dokumentacji medycznej lub z ktoś, kogo jesteś prawnym opiekunem lub osobistym przedstawicielem, postępuj zgodnie z procesem żądania dokumentacji medycznej.

    Pytania rozliczeniowe

    Aby uzyskać informacje na temat rozliczeń lub skontaktować .

    Podziel się swoimi spostrzeżeniami

    Dołącz do Henry’ego Forda Insights, społeczności osób, które dzielą się opinią, uczestnicząc w krótkich ankietach online.

    Zatrudnienie Możliwości mentalne

    ubieganie się o stanowisko w Henry Ford Health System lub dowiedzieć się więcej, odwiedź karierę.

    Dostawcy

    Poszukiwani strony zainteresowane zostaną dostawcami są proszeni o dostawców Aby przejrzeć informacje o dostawie Henry Ford Health System. Wśród innych ważnych pozycji informacje obejmują proces certyfikacji zostania zatwierdzonym dostawcą.

    Spraw rządowych

    Aby skontaktować się z działem spraw rządowych, zadzwoń (313) 876-8484 lub e-mail US:

    Marc Corriveau VP, sprawy rządowe

    Sam Champagne Manager ds. Rządowych

    Chirurgia ogólna

    Myśl o operacji może być przytłaczające. Zapewniamy, że Henry Ford Health System jest uznawany w całym kraju za wiedzę specjalistyczną i pionierskie wysiłki chirurgów od 1920 r. Oferujemy pełny zakres dostępnych zabiegów chirurgicznych, od wymiany stawu, przeszczepu narządów oraz chirurgii serca i naczyniowej po zabiegi kosmetyczne.

    Nasi chirurdzy często publikują badania badawcze, skuteczność najnowszych podejść chirurgicznych. To zaangażowanie w badania oznacza, że ​​pacjenci mają dostęp do najbardziej zaawansowanych metod leczenia.

    Minimalnie inwazyjne i robotyczne opcje chirurgii

    To, że musisz mieć operację, nie oznacza, że ​​potrzebujesz blizn Udowodnij to. O ile to możliwe, operacja jest wykonywana przy użyciu minimalnie inwazyjnych technik – gdzie chirurg działa przez trzy lub cztery małe otwory o wielkości otworów guzikowych, podczas przeglądania i leczenia narządów pacjenta za pomocą monitora telewizyjnego. Badania wykazały, że procedury te prowadzą do szybszych i łatwiejszych czasów regeneracji u pacjentów z dobrymi wynikami klinicznymi.

    W niektórych przypadkach nasi chirurdzy są w stanie wykonać pewne skomplikowane procedury za pomocą operacji robotycznej. Chirurdzy są w stanie obsługiwać robotykę zaprojektowaną do obsługi delikatnych, minimalnie inwazyjnych operacji.

    Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo pacjentów

    Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo pacjentów jest podkreślane w operacji, tak jak jest to przez cały czas Henry Ford Health System. Ciągle mierzymy naszą jakość chirurgiczną w stosunku do krajowych testów porównawczych i aktywnie uczestniczymy w krajowych inicjatywach jakości za pośrednictwem organizacji rządowych i prywatnych, aby zapewnić naszym pacjentom najbezpieczniejsze i najlepsze możliwe wyniki chirurgiczne. Upewniamy się, że jesteś przygotowany i poinformowany o tym, czego się spodziewać podczas i po zabiegu.

    Proste kroki dla bezpieczniejszego filmu operacyjnego

    Dowiedz się o kilku prostych rzeczach, które możesz zrobić przed i po operacji, aby zapewnić zapewnić Procedura się powiodła i że odzyskiwanie jest zakończone.

    Gra

    Jak przygotować się do operacji

    W całym procesie, mamy nadzieję uspokoić twoje obawy, mówiąc dokładnie, czego się spodziewać . Jeśli jesteś zaplanowany na operację, otrzymasz konkretne instrukcje, które poinformują Cię, czy będziesz musiał przeprowadzić testy przed operacją, takie jak prześwietlenie rentgenowskie lub badania krwi. Zostaniesz również pouczony, co i kiedy możesz i nie możesz jeść, prowadząc do zabiegu.

    Każda operacja jest oczywiście wyjątkowa, ale ogólnie jest to, czego się spodziewać, prowadząc do procedury:

    • Członek oddziału usług pacjentów Henry Ford Ford Ford, aby potwierdzić swoją procedurę i odpowiedzieć na wszelkie pytania w ostatniej chwili.
    • Spotkasz zespół chirurgiczny w tym chirurdzy, pielęgniarki i anestezjologowie.
    • Przygotujesz się do procedury. Obejmuje to:
    • Krótko omawiając swoją historię medyczną i obecną chorobę.
    • Przegląda wszelkie alergie lub przeszłe doświadczenia ze znieczuleniem.
    • Przegląd zaplanowanej operacji.
   • Możesz otrzymać antybiotyki lub leki przeciwbólowe w ramach zindywidualizowanego planu operacji.
   • Zespół anestezjologii wyjaśni, czego się spodziewać Z znieczuleniem i upewnij się, że jesteś ustawiony na salę operacyjną.
   • After Churgery Care

    Istnieje wiele gromadzenia się operacji, ale duża część A Pomyślny wynik ma miejsce w ramach opieki pooperacyjnej i po powrocie do zdrowia.

    Czego można oczekiwać po procedurze:

    • Zostaniesz zabrany do sali po wyprawie i monitored by our Post-Anesthesia Care Unit team.
    • If your procedure requires an overnight stay or recovery in the hospital, you will be transferred to a general hospital room for continued recovery before discharge.
    • anes Zespół Thesiology pomoże w zarządzaniu bólem, omówi twoje doświadczenie i zapewni dodatkowe wymagania pooperacyjne.

    ;

    W ciągu ostatnich kilku lat bardziej zaakceptowano swobodne mówienie o naszym zdrowiu psychicznym.